Ярош сказав, хто може поставити Путіна на місце

Захід має можливості, щоб поставити на місце президента Росії Володимира Путіна. Для цього там потрібна єдність у рішеннях.

Про це заявив радник головнокомандувача Збройних сил України Дмитро Ярош в ефірі телеканалу Espreso.TV 21 грудня, коментуючи ультиматум Кремля щодо недопускання України в НАТО.

"У НАТО всі рішення ухвалюють консенсусом. Тому технологічні, військові й політичні можливості є. Усе залежатиме насамперед від політичної волі Сполучених Штатів Америки. Вони можуть будь-кого із членів НАТО примусити до того чи іншого рішення. У них важелі впливу серйозні. Тож сподіватимемося на це", - сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ярош зробив заяву щодо загрози нападу Росії напередодні Різдва

У разі масштабного вторгнення Росії в Україну радник закликав консолідуватися українцям, адже протистояти агресії РФ можуть не лише ті, хто має бойовий досвід.

"Саме для того закон "Про національний спротив" і ухвалили. Він передбачає і залучення тих, хто не має бойового досвіду. Тут усе залежить від послань згори. Але зараз усі вказівки у вертикалі дали. Зараз починаються стрілецькі дні, вишколи. Робота почалася", - зазначив Ярош.

20 грудня міністерство закордонних справ Росії опублікувало пропозиції до НАТО щодо так званих "гарантій безпеки". Поміж іншого там є вимога відмовити Україні в перспективі вступу в Альянс.

США своєю чергою готуються подати Кремлю перелік занепокоєнь діями Росії. Так адміністрація президента США Джо Байдена має намір відповісти на вимогу РФ "гарантій безпеки".