Єрмак веде переговори у Раді щодо відставки Венедіктової - журналіст

У Раді знайдеться достатня кількість голосів для відставки генпрокурора

Глава Офісу президента Андрій Єрмак веде у Верховній Раді переговори про відставку генпрокурора Ірини Венедиктової. Про це повідомив у Facebook журналіст Юрій Бутусов.

«Зараз на час коронавірусу процес призупинений, але, очевидно, після одужання, Єрмак докладе всіх зусиль, щоб винести питання на голосування в зал», – пише Бутусов.

За даними журналіста, Єрмак діє за підтримки президента Володимира Зеленського, тому «Слуги народу» знайдуть чимало голосів для відставки генпрокурора. 

За його словами, ймовірність того, що Венедіктову звільнять саме з ініціативи Банкової, є високою. Кандидат на заміщення Венедиктової поки не відомий, проте вже ясно, від якої групи впливу він буде. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Голова ОПУ Андрій Єрмак захворів на COVID-19

«Єрмак діє спільно зі своїм найближчим зараз соратником Андрієм Портновим, який зумів призначити свого протеже Олега Татарова на посаду заступника голови ОП по правоохоронним органам. Також Єрмак і Портнов пролобіювали у Зеленського призначення на посаду в.о. голови Державного бюро розслідувань Олексія Сухачева, і звільнення з ДБР людини Венедіктової - заступник голови ДБР Бабікова. А тепер вони мають намір прибрати до рук і посаду генпрокурора», – пише Бутусов.

За словами журналіста, Єрмак і Портнов зазнали поразки, коли намагалися швидко призначити свого прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та звільнити директора Національного антикорупційного бюро.

«Тепер вони планують отримати контроль за антикорупційними органами, а також за діяльністю Міністерства внутрішніх справ, отримавши в свої руки Офіс генпрокурора», – пише Бутусов. 

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: