"Європейська Солідарність" очолила рейтинг політичних сил – соцдослідження SOCIS

"Європейська Солідарність" лідирує в рейтингах політичних сил. Натомість партія "Слуга народу" опустилася на друге місце.

Такі дані соціологічного дослідження публікує SOCIS. Згідно з опитуванням, якби вибори до Верховної Ради відбулися наступної неділі, за партію "Європейська Солідарність" готові проголосувати 12,3% від усіх опитаних. А за "Слугу народу" готові підтримати 12,1% від усіх опитаних.

Як відомо, лідерство партії "Європейська Солідарність" у двох опитуваннях в листопаді та в грудні також фіксував Київський міжнародний інститут соціології. За даними опитування, яке провели 3-11 грудня, за "ЄС" готові проголосувати 13,7% від усіх опитаних. За партію "Слуга народу" готові віддати голоси 12,8% від усіх.

Як свідчать дані КМІС, підтримка партії Порошенка за рік зросла на 1,8%. Натомість партія Зеленського втратила 0,7%.

Інші партії за даними SOCIS мають такі результати: "Батьківщина" 8,3% від усіх опитаних, ОПЗЖ 7,8%, "Розумна політика" 5,5%. Решта партій мають нижчі показники.

Терміни проведення дослідження: 11-16 грудня 2021 року. Результати репрезентативні на рівні всієї країни за показниками віку (старші 18 років), статі, типу поселення (місто/село) та поділу на області. Опитування не проводили в АР Крим і на непідконтрольній українській владі частині Донецької та Луганської областей.

Загалом опитали 2000 респондентів. Метод дослідження: телефонне інтерв'ю САТІ (Computer Assisted Telephone Interviewing) з використанням планшетів. Статистична похибка вибірки (довірчий інтервал): +/- 2,4%. Середня тривалість одного інтерв'ю становила 12 хв.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

90