Євросоюз замовив ще 20 млн доз вакцини Pfizer

Єврокомісія досягла домовленості з компаніями Pfizer та BioNtech про збільшення обсягів постачання вакцини проти коронавірусу Covid-19. Про це повідомляється на сайті ЄС. Вказано, що прискорені постачання розпочнуться за кілька тижнів.

"У першому кварталі 2022 року буде доставлено додатково 20 млн доз вакцини (5 млн у січні, 5 млн у лютому і 10 млн у березні). Ці дози надійдуть понад уже заплановану доставку 195 млн доз BioNTech-Pfizer, що доведе загальний обсяг поставок вакцин у першому кварталі до 215 мільйонів доз", йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кількість випадків Omicron може подвоюватись кожні 3 дні - ВООЗ

Також минулого четверга Єврокомісія досягла домовленості з компанією Moderna про доставку додаткових доз вакцини у першому кварталі наступного року. Цих домовленостей, за прогнозом, достатньо, щоб задовольнити короткострокову потребу країн-членів у додаткових дозах вакцини на тлі поширення штаму Omicron.

Спеціалісти медичної компанії ZOE та науковці Королівського коледжу Лондоназа допомогою дослідження визначили, що штам Omicron викликає не тільки класичні симптоми коронавірусу.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

24