Юрія Вітренка призначили главою «Нафтогазу»

Уряд вирішив призначити з п'ятниці, 29 квітня, Юрія Вітренка (в.о. міністра енергетики) на посаду голови правління акціонерного товариства «Нафтогаз України».

Про це йдеться в повідомленні Кабінету міністрів, пише видання INKORR.com

Уряд зазначає, що у Вітренко - «багаторічний успішний досвід у сфері енергетики і в 2018 році він обіймав посаду виконавчого директора «Нафтогазу України».

Перед ним було поставлено завдання системно збільшити видобуток українського газу, а також сприяти тому, щоб в Україні сформувався повноцінний ринок газу.

«Уряд розглянув звіт про діяльність «Нафтогазу» в 2020 році. Чистий збиток склав 19 млрд грн. При цьому в фінплані компанії передбачалося отримання 11,5 млрд грн прибутку. Відповідний фінансовий план запропонувало саме керівництво «Нафтогазу» в грудні 2020 року», - йдеться в повідомленні прес-служби уряду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  З 1 травня газ подорожчає. Постачальники опубліковують річний тариф

За результатами засідання роботу Коболєва і Наглядової ради в 2020 році визнали незадовільною і припинили повноваження незалежних членів Наглядової ради, представників держави в наглядовій раді, а також голови правління - Андрія Коболєва.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

218