Юрист Медведчука Якубовський опікуватиметься справами Майдану в ОГПУ

За словами журналістів, новопризначений заступник генерального прокурора Максим Якубовський, який працював на Віктора Медведчука та його партію «Український вибір», очолить Департамент у справах Майдану в ОГПУ.

Про це повідомляє видання «Тиждень» з посиланням на джерело в Офісі генерального прокурора.

«Так, це правда. Якубовський куруватиме справи Майдану. Прокурорам його представили сьогодні зранку і сказали, що він куруватиме Департаментом у справах Майдану Офісу генпрокурора» – сказав співрозмовник видання в ОГПУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Українські партії у серпні віддали пів мільйона доларів на рекламу в Facebook

Журналісти та громадські активісти наголошують на тому, що Якубовський був співробітником та однопартійцем Віктора Медведчука у 2012-2013 роках, а його номер, вказаний на сайті Спілки адвокатів був таким же, як і в центрального офісу «Українського вибору» .

Нагадаємо, 9 вересня стало відомо, що новим заступником генпрокурора Ірини Венедіктової призначено Максима Якубовського, який є юристом Віктора Медведчука.

Раніше, 27 липня, Ірина Венедіктова призначила своїм радником «тричі генпрокурора» Святослава Піскуна. Втім, на посаді він довго не просидів – вже 25 серпня Венедіктова його звільнила.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: