З приходом талібів в Афганістані різко злетіли ціни на паранджу

З приходом режиму "Талібан" до влади в Афганістані стрімко подорожчала паранджа. Ціни на цей одяг вирсли в 10 разів, адже жінки вирішили, що таліби змусять їх носити.

Одна з афганок розповіла, що їй довелося провести довгі години в черзі до банкомату, щоб зняти гроші для покупки паранжі. Каже у родині мають лише дві паранджі на трьох жінок, повідомляє іранське агентство ISNA.

"Можливо, замість цього ми зшиємо з простирадла який-небудь хіджаб", - додала вона.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

Раніше представник Талібану Сохейл Шахін оголосив, що рух зробить носіння хіджабу обов'язковим відповідно до ісламських законів, але мова не йде про паранджу.

Паранджа - це ісламський предмет одягу, що закриває все тіло, хіджаб - різновид головного убору, який покриває голову і плечі.

"Таліби", які захопили владу в Афганістані, дали першу прес-конференцію. Вони закликали афганців не тікати з країни і запевнили, що не прагнуть помститися опонентам. А також пообіцяли права жінкам.

Речник "талібів" Забіхулла Муджахід заявив, що вони працюють над створенням нового уряду країни. За його словами, за останні 20 років "Талібан" еволюціонував, тому не варто очікувати від них того ж, що вони робили під час минулого правління.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

37