За антиукраїнську пропаганду канал хочуть позбавити ліцензії

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення звернеться до суду з позовом про анулювання ліцензії телеканалу "Наш" колишнього "регіонала" Євгена Мураєва через заклики в ефірі до розпалювання релігійної ворожнечі та ненависті.

4 травня і з повтором наступного дня телеканал транслював передачу "Марафон" з ведучими Артемом Нікіфоровим та Ольгою Веремій.

В ефірі колишній нардеп Петро Симоненко висловлював твердження, що містили ознаки прихованого заклику до агресивних дій, елементи розпалювання національної ворожнечі та ненависті, пропаганди комуністичного тоталітарного режиму.

В інформації, яка транслювалася в ефірі, було безліч висловлювань і тверджень, які нав'язуються світові пропагандою РФ. Україна та її влада, українці, які відстоюють незалежність держави, змальовуються як послідовники фашизму, розкольники православної церкви, які розпочали громадянську війну на Донбасі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тамада російської пропаганди. Розповіли про телеведучого, якому Зеленський показував телефон

При цьому ведучі телеканалу не намагалися захистити права та інтереси телеглядачів на отримання об'єктивної і збалансованої інформації та недопущення використання ненависницької риторики в ефірі.

За мову ворожнечі телеканал отримає позов до суду про анулювання ліцензії.

У червні Національна рада з питань телебачення й радіомовлення оштрафувала телеканал "Наш" на 114 067 грн 50 коп. за розпалювання ворожнечі й поширення в ефірі російської пропаганди.

Також регулятор штрафував телеканал на 114 тис. грн за трансляцію образливих висловлювань у бік Збройних сил України.

Штрафував і за трансляцію пособника російських окупантів Родіона Мірошника.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

123