За порушення карантину чоловіка засудили до п'яти років в'язниці

У В'єтнамі чоловіка ув'язнили на п'ять років за порушення суворих правил карантину й поширення коронавірусу.

28-річного Ле Ван Трі визнали винним у "поширенні небезпечних інфекційних захворювань" на суді в південній провінції Камау. Про це пише CNN.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

В'єтнам є однією з історій успіху в боротьбі з коронавірусом завдяки цільовому масовому тестуванню, активному відстеженні контактів, обмеженням на кордоні та суворому карантину. Але нові зараження поставили під сумнів ці досягнення.

Тунг повернувся в Камау з Хошиміна й порушив правило 21-денного карантину. Він заразив восьмеро людей. Один із них помер після місяця лікування.

У Камау з початку пандемії зареєстрували тільки 191 випадок захворювання і два випадки смерті. Це набагато менше, ніж майже 260 тис. випадків і 10 685 смертей в епіцентрі коронавірусу в Хошиміні.

В'єтнам із населенням 96,5 млн бореться з новим спалахом Covid-19. Там заразилося понад 536 тис. осіб і загинуло 13 385 здебільшого в останні місяці.

Країна засудила ще двох осіб до 18 місяців і двох років позбавлення волі умовно за тими ж звинуваченнями - порушення карантину.

У світі за добу діагностували понад 607 тис. нових випадків Covid-19. Найбільше хворих виявили в США, Індії та Великій Британії.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

33