За рік безвізу українці оформили понад 5 млн біометричних паспортів

 За рік роботи безвізового режиму з країнами ЄС в Україні було оформлено більше ніж 5 мільйонів біометричних паспортів. Про це сказав під час прес-конференції "Річниця безвізу: статистика, тенденції, стратегія" Голова Державної міграційної служби Максим Соколюк, передає УНН.

"Ми почали процес видачі біометричних документів ще у січні 2015 року, розуміючи, що рано чи пізно відбудеться надання безвізу", - зазначив Соколюк.

За його словами, сам безвіз не був метою, нею була реформа паспортної системи й видача нових документів, що відбувається на основі електронного реєстру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:   Рада звільнила Данилюка з посади міністра фінансів

"За цей період ми оформили більше ніж 8 млн 800 тис. біометричних документів. А коли було оголошено початок безвізу – за цей рік оформлено більше ніж 5 млн, тобто, якщо порівняти з минулими роками, за таких самий період ми оформили більше ніж у 2.5 рази більше документів. Таке навантаження триває, і хоча потроху воно зменшується, у деякі пікові дні зверталось по 26-28 тис. громадян за оформленням. На сьогодні така кількість громадян зменшилась – щодня звертається по 15,16,17 тис. громадян", - сказав Голова Державної міграційної служби.

Він нагадав, що термін дії паспорту – 10 років.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

16