Тема дня:

Заарештували 28 чоловіків, які кілька місяців ґвалтували 15-річну

Влада Індії розслідує справу, в якій 15-річна дівчина піддавалася груповому зґвалтуванню протягом приблизно дев'яти місяців.

Поліція Мумбаї заарештувала 28 осіб у зв'язку з передбачуваними зґвалтуваннями, які почалися в січні. Про це пише ВВС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П'ять країн, у які жінкам краще не потрапляти

Усе почалося з того, що хлопець дівчини зґвалтував її та зняв на відео. Потім він і його друзі використовували запис, щоб шантажувати її і змусити зайнятися з ними сексом. Влада заявила, що групові зґвалтування сталися в різних передмістях Мумбаї. Дівчина нарешті повідомила про те, що трапилося, в поліцію. Вона назвала імена 33 ґвалтівників і сказала, що знає майже всіх їх.

Відоме групове зґвалтування жінки в автобусі 2012 року спричинило загальне обурення в країні. Тоді Індія запровадила жорсткі закони для боротьби зі злочинами сексуального характеру. Але, незважаючи на підвищену увагу, це все ще залишається серйозною проблемою в країні.

2020 року "Національне бюро реєстрації злочинів" Індії зареєструвало понад 28 тис. випадків зґвалтувань - майже 77 випадків на день. Учасники кампанії кажуть, що фактичні цифри набагато вищі. Багато хто не повідомляє про злочини, оскільки зґвалтування як і раніше вважається забороненою темою для багатьох в індійському суспільстві.

У травні цього року 29-річному волинянину, який систематично ґвалтував малолітнього хлопчика і створював порнопродукцію за його участю, винесли вирок. Про це повідомила Київська міська прокуратура.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!