Загинув український альпініст. Перед смертю підкорив вершину

У Грузії загинув український альпініст Петро Борис. Перед смертю львів'янин підкорив вершину Тетнульд.

Віе був членом куреню "Сіроманці" та активним учасником пластових заходів та таборів. Про трагедію повідомила національна скаутська організація "Пласт".

"Трагічна подія сталась в Грузії. Невтомний мандрівник, друг Слоник, здійснив сходження на гору Тетнульд (з грузинської - Біла гора) в регіоні Верхня Сванетія, Грузія. Висота - 4852 м. Загинув після завершення сходження", - пишуть у повідомленні.

Дружина покійного Юліана Борис написала у Facebook , що 7 вересня можливий парастас, а вечір пам'яті планують провести 11 вересня. Рідні організовують перевезення тіла Петра Бориса в Україну.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

"Велика родина, велике коло друзів, велике пластове товариство, люди з якими ти протоптав десятки кілометрів улюбленими Карпатами, люди, які розділяли твою любов до програмування, процесорів та плат. Нас так багато... Ми чекаємо тебе вдома", - написала Юліана.

Українські альпіністи постраждали на горі Казбек на кордоні РФ і Грузії через сходження лавини. Їх рятували за допомогою вертольоту. Рятувальникам про українців повідомив очевидець, який врятував постраждалу жінку.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

7