Замерз на смерть: мати підкинула новонародженого сина на поріг сусідам

У Калуші Івано-Франківської області багатодітна мати залишила новонароджене немовля на подвір'ї сусідів.

Малюк не дочекався допомоги і помер від переохолодження. Про це повідомляє ТСН.

"Наприкінці березня 2021 року матір трьох дітей, після народження четвертої дитини вдома, залишила немовля під будинком сусідів. Хлопчик помер від переохолодження", - йдеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Породілля втопила немовля в помийному відрі - подробиці трагедії

Суд виніс породіллі вирок. Її визнали винною.

За словами жінки, спочатку вона не знала про вагітність, а коли дізналась, боялась сказати чоловіку. Тож вона вирішила підкинути дитину сусідам, а ті б вже віддали її в потрібну інстанцію.

Жінка свою провину у суді визнала. Сказала, що не думала, що немовля помре і просила не позбавляти її волі, оскільки має ще троє дітей, двоє з яких неповнолітні.

Жінку звільнили від основного покарання (три роки позбавлення волі за ч.3 ст. 135 ККУ (Залишення у небезпеці)) та встановили 2 роки іспитового терміну.

9 лютого в Дубровицьку районну лікарню на Рівненщині звернулася за допомогою 34-річна жінка. У неї була сильна кровотеча. Лікарі одразу з'ясували, що жінка нещодавно народжувала. Породілля запевняла, що сама перервала небажану вагітність. Однак згодом зізналась поліцейським, що народила вдома, самостійно перерізала пуповину, загорнула дитину в рушник та в пакет, який потім поклала в морозильник.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

7