Заправився на UPG – засмагаєш на Мальдівах

Можна довго мріяти про відпочинок у одному з наймальовничіших куточків світу, а можна скористатися якісним сервісом, заправити автівку висококласним пальним та вже незабаром пакувати валізи у відпустку. Мережа АЗК UPG підбила підсумки національної акції "UPG заправляє на Мальдіви" та назвала ім'я власника суперпризу путівки на відпочинок вартістю 200 000 грн.

Акція викликала великий інтерес в українців, тож із 26 липня по 3 жовтня у ній взяли участь понад 300 тис. клієнтів UPG. У цей період автомобілісти-власники бонусної картки UPGgood мали можливість заправитися якісним пальним із додатковою вигодою: виграти цінні призи. Придбавши від 25 літрів пального у мережі АЗК, водії брали участь у розіграші 50 конструкторів LEGO та 30 Sony Playstation 5. 20 водіїв-щасливчиків стали власниками сертифікатів на подорож номіналом у 20 000 грн. Крім того, під час акції клієнти отримали ще 150 тисяч миттєвих подарунків: бургери, хот-доги, напої та додаткові бонуси на картку UPGgood.

Проте найбільше фортуна посміхнулася киянину Роману Бевзу, який, разом із родиною, вже незабаром проведе відпустку на березі Індійського океану.

"Вже понад півтора року я постійний клієнт UPG, автівку заправляю двічі на тиждень до повного баку. Обираю пальне upg100, оскільки у мене потужний двигун. Я дуже задоволений станом свого автомобіля в цілому. Нещодавно у цьому переконався, відвідуючи планове ТО", розповів власник путівки на Мальдіви.

Щасливчик зізнався, що не міг повірити у такий щедрий подарунок, аж до моменту, поки не взяв сертифікат до рук.

У UPG кажуть, що приємно дивувати автомобілістів для них стало доброю традицією, тож вже у жовтні стартує нова національна акція. Компанія даруватиме своїм клієнтам баки пального та безліч інших подарунків.

"Позитивні емоції сьогодні потрібні нам усім, тож компанія з задоволенням ділиться ними зі своїми клієнтами. UPG це любов із першого бака. Дивлячись на усміхнені обличчя водіїв, які не лише заправилися якісним пальним, а й отримали приємний сюрприз, ми впевнені, що так воно і є", розповідає маркетинг-директор компанії Надія Гануліч-Манукян.

Для учасників програми лояльності UPGgood передбачено й інші приємні сюрпризи, тож компанія закликає водіїв реєструватися та завжди залишатися в курсі вигідних пропозицій.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!