Затримання Саакашвілі: посол Грузії прийде в МЗС України роз'яснити ситуацію

У понеділок, 4 жовтня, посол Грузії в Україні Георгій Закарашвілі передасть Міністерству закордонних справ України вірчі грамоти й дасть всі роз'яснення з приводу затримання Міхеїла Саакашвілі в Тбілісі.

Про це повідомив голова МЗС Грузії Давид Залкаліані, пише "Дзеркало тижня".

"З колишнім керівництвом України у нас була комунікація з питання екстрадиції Саакашвілі. Усі питання, пов'язані з Саакашвілі, будуть розглянуті в правовому порядку", - заявив міністр в ефірі телеканалу "Імеді".

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Нагадав, що до отримання українського громадянства Саакашвілі був громадянином Грузії. Проти нього на батьківщині відкрили чотири кримінальні справи.

Голова МЗС сподівається, що ситуація із затриманням Саакашвілі не позначиться на стратегічному партнерстві України та Грузії й ніяких ускладнень у взаєминах Києва і Тбілісі не буде.

Повернення на батьківщину третього президента Грузії, голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеїла Саакашвілі після восьми років еміграції пов'язане з виборами до місцевих органів влади. Політик закликав прихильників разом вирушити в Тбілісі, а 3 жовтня, після виборів, вийти на акції протесту.

Згодом стало відомо, що його арештували та помістили до ізолятора. Раніше його заочно засудили до шести років ув'язнення за організацію нападу на колишнього грузинського депутата Валерія Гелашвілі.

Після затримання Саакашвілі заявив, що вважає себе політичним в'язнем, і оголосив голодування.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!