Збірна України обіграла Швейцарію у вищому дивізіоні Ліги націй і тепер очолює групу

Україна під тяжким пресингом вирвала перемогу у Швейцарії і вийшла на перше місце в групі.

Збірна України з футболу обіграла збірну Швейцарію в матчі групового етапу вищого дивізіону Ліги Націй з рахунком 2:1. Матч проходив в Україні на стадіоні "Арена Львів" при порожніх трибунах, пише видання INKORR.com

Відкрив рахунок Андрій Ярмоленко ще на 14-й хвилині гри. Однак у першому таймі швейцарцям вдалося відігратися-на 41-й хвилині м'яч у ворота загнав Гаріс Сеферович.

Хоча гра в основному йшла за планом збірної найбільш "нейтральної" країни, українці змогли вирвати перемогу завдяки голу Олександра Зінченка на 68-й хвилині — спортсмен спритно загнав м'яч у "дев'ятку". Моменти ж швейцарців залишилися нереалізованими.

У паралельному матчі групи Німеччина Вдома зіграла внічию з Іспанією - 1: 1. Таким чином Україна заробляє три очки в першому матчі і очолює групу.

Наступний поєдинок збірна України проти Іспанії 6 вересня на виїзді.