Збірна України стартувала із перемоги над Сербією у відборі до Євро

Молодіжна збірна України вдало розпочала відбір до Євро-2023. У першому матчі команда Руслана Ротаня в гостях перемогла Сербію - 1:0. Що потрібно знати про гру у Белграді?

Україна грала у відкритий футбол. Серби були фаворитами поєдинку, але гості не приїхали оборонятися та намагалися самі домінувати на полі.

Перевага у першому таймі. У першій половні гри українці повністю переграли суперника за грою та забили єдиний м'яч у матчі. Могли закривати питання переможця, якби реалізували свої моменти.

Україна могла вирішити долю матчу ще у першому таймі

Слабкий другий тайм. Після перерви серби мали перевагу на полі. Удача, надійна гра Руслана Нещерата та погана реалізація не дозволили сербам зрівняти рахунок.

Підсіли фізично. Українці перегравали суперника за грою поки були сили. Тільки почали притискатися до власних воріт, відразу почали виникати проблеми.

Не вистачає зіграності. Команді Ротаня не вистачає колективних дій на дисципліни. Футболісти проводять перші матчі разом та їм банально не вистачає зіграності.

Сильний матч Олександра Назаренка. Півзахисник "Дніпра-1" завдяки індивідуальним діям та швидкості створив багато проблем супернику.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Вони такі ж люди, як і ми. Вони жаб їдять, а ми ні" - Петраков про матч проти Франції

Молодіжна збірна України потрапила в групу із Францію, Сербією, Північною Македонією, Вірменією та Фермерськими Островами.

Наставний свій матч команда Руслана Ротаня проведе 7 версня вдома проти Вірменії.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

6