Збій соцмереж: Цукерберг збіднів на 6,6 млрд

Засновник Facebook Марк Цукерберг втратив 6 мільярдів 600 мільйонів доларів через падіння акцій соцмережі, викликаних глобальним збоєм у її роботі.

Цукерберг опустився на 6-е місце в списку мільярдерів, повідомляє Forbes.

Акції великих американських інтернет-компаній "провисли" на тлі глобального мережевого збою.

Facebook просів на 5%. Apple і Microsoft на 2,5%, Twitter - на 6,4%.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Репортер The New York Times Шира Френкель повідомила, що співробітники Facebook не можуть потрапити в офіс. У них не працюють електронні перепустки.

"Просто розмовляла по телефону з працівниками Facebook, і мені розповіли, що сьогодні вранці співробітники не можуть потрапити в будівлю, щоб почати оцінку масштабів відключення через те, що їх значки не працюють для доступу до дверей", - написала вона у Твіттер.

Відзначають, що на найбільшому хакерському форумі вже почали продавати дані понад мільярд користувачів FB. Це стосується номерів телефонів, електронних пошт і іншої інформації.

4 жовтня у роботі соціальних мереж Facebook і Instagram стався глобальний збій. У Facebook, яка володіє Instagram і WhatsApp, заявили, що знають про проблему й усувають її. Збої носять масштабний характер. На проблеми в роботі додатків скаржаться по всьому світу.

Масштабний збій у роботі Facebook, Instagram і WhatsApp могло викликати видалення записів DNS, які повідомляють, як знайти сторінки соцмереж в інтернеті.

Експерти допускають і можливість хакерської атаки, але вважають цей варіант малоймовірним.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!