Здивований Путін може змінити свою мету в Україні – розвідка США

Президент Росії Володимир Путін був здивований провалом своєї армії в Україні.

У зв'язку із цим він може знизити свої короткострокові воєнні завдання. Про це заявила директорка американської розвідки Авріл Гейнс на щорічному форумі національної оборони в Каліфорнії, пише Reuters.

За її словами, Путіна здивувало те, наскільки його війська не досягли більшого.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

"Думаю, що він (Путін. Gazeta.ua) стає дедалі обізнанішим про виклики, з якими стикаються російські військові. Але нам досі незрозуміло, чи має він на цьому етапі повну картину того, наскільки вони (ці виклики. Gazeta.ua) є небезпечними. Ми бачимо брак боєприпасів, бойового духу, проблем з постачанням, логістикою цілий ряд проблем, з якими вони стикаються", сказала Хейнс.

Вона зазначила, що політична мета Путіна в Україні, вочевидь, не змінилася.

Проте американська розвідка вважає, що він, можливо, захоче "тимчасово скоротити свої короткострокові воєнні плани з ідеєю, що потім він може повернутися до цього пізніше".

США мають прямий дипломатичний контакти з Кремлем, але він використовується тільки для запобігання серйозним загрозам таким, як ядерна. До мирних переговорів щодо України Володимир Путін не готовий, заявив держсекретар США Ентоні Блінкен.

Він наголосив, що Володимир Путін говорить про дипломатію, але водночас завдає ракетних ударів по Україні. Таким чином підбурює до ескалації ситуації.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

143