Зеленський зустрівся із мером Флоренції – про що говорили

Понад 200 міст Європи згуртуються, щоб реконструювати зруйновані або пошкоджені внаслідок російської військової агресії об'єкти в Україні.

У п'ятницю президент України Володимир Зеленський зустрівся із представниками Асоціації європейських міст Euroсities на чолі з міським головою італійської Флоренції Даріо Нарделлою. Про це повідомив Офіс президента.

"Коли ми говоримо про допомогу і підтримку гуманітарну, військову, політичну, також важливо не забувати про допомогу у відбудові наших міст і громад. Важливо, що відбудова має починатися не після війни, а саме зараз. Потрібно забезпечити гуманітарні заходи, які дадуть змогу повернути нормальне життя людям в Україні", сказав Зеленський.

Президент подякував європейським містам за прихисток, який вони надали українським громадянам, змушеним тікати від війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які країни найбільше допомагають у боротьбі з РФ: оновлені дані

Асоціація європейських міст Euroсities політична платформа, що об'єднує органи місцевого самоврядування понад 150 найбільших міст Європи і понад 50 міст-партнерів.

Під керівництвом цих органів майже 140 млн громадян у 38 країнах. Учасниками Асоціації від України є Київ, Львів, Одеса і Харків.

Доповнюється.