Зеленский пообіцяв нові надбавки пенсіонерам

Українських пенсіонерів очікують нові надбавки. І хоча з трибуни Верховної Ради звучали заяви про те, що багато пенсіонерів не отримали ще ні "карантинної тисячі", ні надбавок за віком, обіцяних за досягнення 80-річного віку в розмірі 500 грн, пенсіонерам знову пообіцяли додати до пенсії.

Про те, що пенсіонерів чекають "золоті гори" розповів президент Володимир Зеленський, повідомляє видання INKORR.com. За словами президента, збільшення пенсійних виплат торкнеться тих громадян, яким у 2021 році буде більше 75 років.

Однак про яку суму йдеться і як зміниться розмір пенсії вже в наступному році, Гарант під час прес-конференції присвяченій року на посаді президента, так і не розповів.

Президент Володимир Зеленський під час прес-конференції 20 травня 2020 року заявив:

"Ми ввели програму 80+ і кожному пенсіонеру ми додали 500 гривень, якому виповнилося 80 років. Далі будемо розробляти програму наступного року 75+".

За словами гаранта, - це велика програма, яку веде міністр соцполітики Марина Лазебна. Також Зеленський уточнив, що пенсійну реформу міністр скоро повинна показати і оприлюднити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  За материнську самовідданість: Зеленський присвоїв звання "Мати-героїня" 678 жінкам

Як заявив Володимир Зеленський, всім пенсіонерам, які дійсно живуть за межею бідності, додали на період карантину по тисячі грн.

Президент запевнив, що підвищити пенсії всім 12 мільйонам пенсіонерів дуже складно. За його словами, в першу чергу уряд повинен забезпечити літніх людей якісною медициною, медикаментами та засобами захисту.

У Мінсоцполітики пообіцяли ще два рази підвищити виплати в 2020 році - з 1 липня і 1 грудня. Зокрема, влітку повинні переглянути і збільшити розмір прожиткового мінімуму, за рахунок чого зростуть і пенсії.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментарі: