Зеленський прокоментував втручання в роботу Кабміну

Президент Володимир Зеленський пояснив, чому втручається в питання, якими займається Кабінет міністрів.

Причою втручань є те, що "люди приходять на Банкову з проблемами" і вимагають, щоб президент їх вирішував. Про це Зеленський заявив на брифінгу за результатами зборів фракції "Слуга народу".

Глава держави пояснив, що у таких випадках викликає до себе відповідного міністра з замами і головами департаментів і "вирішує проблему на місці".

Також каже, що втручається, коли виникає "небезпечний момент" і прем'єр, як і "будь який інший" голова уряду, не може вирішити це питання. Наприклад, як це сталося в енергетиці питання опалювального сезону, російських цін на газ.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Зеленський запевнив, що при цьому на прем'єр-міністра жодним чином не тисне.

"Там ніхто не б'є по столу і не каже "буде так". Я можу зовсім не втручатися в такі питання, тоді більше людей буде під Офісом на Банковій з питанням "А навіщо ми вас обрали президентом?" наголосив президент.

Журналісти запитали Зеленського, чи не збирається він створити в Україні "президентську республіку" на тлі того, що він контролює діяльність Кабміну.

"Президентську республіку я не збираюсь робити", - відповів президент.

Президент Володимир Зеленський заявив, що готовий до зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним. Глава держави переконаний, що зустріч може бути результативною.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!