Тема дня:

Зеленський відповів на петицію про примусову вакцинацію

Президент Володимир Зеленський відповів на петицію про вакцинацію.

Зокрема, глава держави звернувся до голови Верховної Ради і прем'єр-міністра щодо розгляду питання про введення відповідальності за примусові щеплення та компенсації негативних наслідків після щеплень. Про це йдеться у відповіді глави держави.

Петиція №22/121610-еп "Кримінальна відповідальність за примусову вакцинацію" набрала необхідні 25 тисяч підписів.

"Стосовно окремих особливо небезпечних інфекційних захворювань можуть здійснюватися обов'язкові медичні огляди, щеплення, лікувальні і карантинні заходи. Також передбачено обов'язкові щеплення проти туберкульозу, поліомієліту, дифтерії, коклюшу, правця та кору", - підкреслив Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На залізничних вокзалах відкриють пункти Covid-вакцинації

Президент додав, що для запобігання поширенню інфекційних захворювань обов'язковому щепленню підлягають працівники окремих професій, а в разі загрози виникнення особливо небезпечної інфекційної хвороби чи масового поширення небезпечної інфекційної хвороби на відповідних територіях і об'єктах можуть проводитися, за епідемічними показаннями, обов'язкові профілактичні щеплення проти цієї інфекційної хвороби.

Протягом минулої доби, 22 жовтня, в країні виявили 23 229 випадків коронавірусу. Серед нових хворих 1 777 дітей та 438 медпрацівників.

95% госпіталізованих із коронавірусом минулого тижня - невакциновані.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!