Зеленський влаштував кадрову чистку серед послів

Президент України Володимир Зеленський призначив послів України у шістьох країнах, а також підписав укази про звільнення п'ятьох послів України.

Відповідні укази опубліковані на сайті глави держави.

Президент призначив Андрія Праведника надзвичайним і повноважним послом України в Республіці Руанда, який за сумісництвом є надзвичайним і повноважним послом в Республіці Кенія.

Валерія Кірдоду, який за сумісництвом представляє Україну у Федеративній Республіці Нігерія, призначено надзвичайним і повноважним послом України в Республіці Камерун.

Надзвичайний і повноважний посол України в Мексиканських Сполучених Штатах Оксана Драмарецька за сумісництвом стане послом в Республіці Панама, в Белізі, Республіці Коста-Ріка та Республіці Гватемала.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Зеленський відправив у відставку надзвичайного і повноважного посла України в Республіці Вірменія Івана Кулебу.

Ростислава Троненка звільнено з посади надзвичайного і повноважного Посла України в Федеративній Республіці Бразилія, а Василя Серватюка - з посади посла в Таджикистані і Афганістані за сумісництвом.

Також Зеленський звільнив Євгена Микитенка - посла України в Єгипті та посла в Литві Володимира Яценківського

Верховна Рада найближчим часом звільнить міністра захисту довкілля та природних ресурсів Романа Абрамовського та міністра аграрної політики й продовольства Романа Лещенка.

Лещенка звільнять через провал Стратегії зрощення та дренажу. Її Кабінет міністрів схвалив торік. Вона передбачає модернізацію та будівництво зрошувальних та дренажних систем, збільшення водозабезпечення до 2030 року.

Звільнення міністра соцполітики Марини Лазебної й віцепрем'єра Олега Уруського поки що під питанням.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!