Зеленський звернеться до Байдена щодо "Північного потоку-2"

Президент України Володимир Зеленський ще раз звернеться до президента США Джозефа Байдена з проханням втрутитись в ситуацію. Про це він сказав в інтерв'ю The Washington Post, пише "Економічна правда"

США і Німеччина досягли угоди щодо російського газопроводу, припинивши суперечки, нагадує видання.

В обмін на припинення зусиль США щодо блокування "Північного потоку-2" країни домовилися, що Німеччина інвестуватиме в українську інфраструктуру екотехнологій, а Берлін та Вашингтон працюватимуть разом над ініціативами щодо пом'якшення енергетичного домінування Росії в Європі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зустріч Зеленського й Байдена перенесли

Зеленський заявив в інтерв'ю, що "не дуже вірить", що всі зобов'язання угоди будуть виконані.

А на запитання, чи вважає він угоду між США та Німеччиною зрадою, Зеленський знизав плечима і посміхнувся.

"Звичайно, я не в захваті від цієї домовленості, якщо я можу це так назвати, і формату, в якому вона була досягнута", - сказав президент.

Зеленський додав, що ще раз звернеться до Байдена з проханням втрутитися у ситуацію під час їхньої зустрічі у Білому домі 31 серпня.

У липні США і Німеччина уклали угоду щодо "Північного потоку-2". Це проєкт магістрального газогону з Росії в Німеччину через Балтійське море завдовжки 1234 км.

Раніше Верховна Рада України закликала Палату представників і Сенат Конгресу США запровадити санкцій щодо будівництва газопроводу.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

23