Жінка винесла трьох дітей із пожежі. Були вдома самі

На Миколаївщині жінка винесла з пожежі трьох сусідських дітей. Пожежа спалахнула в одноповерховому багатоквартирному будинку.

Жінка побачила, що горить квартира родини із трьома малолітніми дітьми. Вона вибила двері та врятувала дівчаток, повідомляє ТСН.Ранок.

Підписуйтесь на наш телеграм канал новин - INKORR

Двом дівчаткам-близнюкам 5 років, їхній сестрі - 3 роки. Діти надихалися чадним димом і знепритомніли. Зараз вони в реанімації.

"Не розумію, як змогла вибити двері в кімнату. Там навіть ручки не було. Зайшла. На підлозі біля дверей долілиць лежала найменша. Вхопила й винесла її на двір. Потім розшукала другу. Вибігла назовні, набрала повітря в легені та зайшла в помешкання. Знайшла останню дівчинку, винесла і її. Діти були в сажі, але живі", - згадує сусідка Людмила Симоненко.

На момент пожежі діти були самі вдома. Батько був на роботі, а матір вийшла у справах.

Експерти мають дві версії: або загорілася електрика біля телевізора, або пожежу спричинили діти. У кімнаті були розкидані сірники.

18 серпня сталася трагедія. У селі Велика Цвіля Новоград-Волинського району Житомирської області під час пожежі в сіннику живцем згорів 6-річний хлопчик.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

57