Жовтень розпочнеться з похолодання

Другий місяць осені в Україні розпочнеться сонячною, але прохолодною погодою. Упродовж дня 1 жовтня передбачається не вище +13...17°С.

Невеликі дощі пройдуть лише в Івано-Франківській області, повідомляє "Уніан". Пропонуємо детальніше ознайомитися із синоптичною ситуацією в обласних центрах.

У Києві сьогодні буде ясно та безхмарно. Температура повітря вдень становитиме +14°С.У Львові в п'ятницю буде хмарна погода з проясненнями. Вдень до +13°С.У Луцьку та Рівному також хмарно з проясненнями, вдень повітря прогріється до +15°С.У Хмельницькому та Тернополі 1 жовтня вдень теж очікується +15°С, невелика хмарність.В Івано-Франківську пройде невеликий дощ, стоятиме похмура погода й суцільна хмарність. Вдень +15°С.В Ужгороді стовпчики термометрів покажуть +9...17°С. Буде похмуро, суцільна хмарність.У Чернівцях у п'ятницю сухо, але дещо хмарно. Вдень +16°С.У Вінниці та Житомирі сьогодні практично безхмарно, температура в межах +4...15°С.У Черкасах буде ясно і безхмарно, вдень потепліє до +14°С.У Полтаві та Кропивницькому денна температура становитиме +15°С, буде ясно і безхмарно.В Одесі, Запоріжжі та Херсоні 1 жовтня також ясно та безхмарно, температура вдень сягатиме +16°С.У Миколаєві сьогодні опадів не передбачається. Буде ясно і безхмарно. Вдень термометри покажуть +17°С.У Сумах і Харкові температура повітря становитиме +3...14°С, невелика хмарність.У Дніпрі температура вдень підвищиться до +15°С, буде ясно та безхмарно.У Сімферополі в п'ятницю також очікується невелика хмарність, протягом дня +6...13°С.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Уночі 1-3 жовтня майже в усіх регіонах України очікуються заморозки. Температура повітря знизиться повсюди, крім західних областей і узбережжя морів. На поверхні ґрунту й місцями у повітрі 0...-5°C.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!