ЗМІ: “Слугам народу” роздали вказівки, що говорити про досягнення Зеленського за два роки

Нардепам з партії “Слуга народу” створили так звані “ефірні тези”, які вони повинні говорити про досягнення чинного президента України Володимира Зеленського за два роки.

Разом з цим “слугам” рекомендують говорити, що в багатьох бідах України винен Порошенко, передає видання INKORR.com

Насамперед автори тез відзначають, що за другий рік каденції Зеленського була «відновлена здатність держави забезпечувати життя людей в надзвичайних умовах». Ілюструвати це «слуги» повинні тим, що Україна проходить коронакриза без обвалу національної валюти і проблем з банками.

Також серед досягнень радять називати «зменшення кількості олігархів в Україні вперше за багато років».

Автори наводять як приклад лідера ОПЗЖ Віктора Медведчука, проти якого РНБО ввів санкції. Вони стверджують, що кум Путіна став «олігархом завдяки Порошенко після Майдану», а за Зеленського - «перестав ним бути».

«Хто такий олігарх? Це той, хто має значний політичний, фінансовий і медійний ресурс, може привласнювати держмайно і використовувати свої активи в боротьбі за владу. Все це Медведчук отримав в період 2014-2019 років завдяки співпраці з Порошенком. Тепер такого олігарха, як Медведчук, більше немає», - йдеться в рекомендаціях депутатам.

Крім того, відзначають в тезах, за Зеленського відбувається «реальне розслідування» діяльності інших олігархів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Квартири в Британії та Криму, дорогі годинники та борг у понад 2 мільйони гривень: декларація Зеленського

«Наприклад, діяльність відповідних осіб в ПриватБанку в період, коли ним володів Ігор Коломойський, перевіряється в рамках кримінальних проваджень за період з 2008 року [...] Тільки зараз конкретні посадові особи ПриватБанку отримали підозри», - відзначили в тезах.

Серед досягнень Зеленського також називають зростання зарплати в Україні, адже «розмір середньої зарплати в доларовому еквіваленті вже перевищив показник 2013 року»: її розмір в січні 2021 року було $441,7 проти $408,6 у 2013-му. Цей показник, вказують автори, свідчить про «подолання падіння, яке відбулося з початком агресії Росії».

У документі також відповідають на питання, чому Зеленський так і не завершив війну в Донбасі. Автори радять відповідати, що Росія поки не хоче відмовлятися від тих політичних вигод, які «дав їй Порошенко».

«До чого ми завжди повертаємося в переговорах? До того, як були встановлені в Мінських домовленостях політичні зобов'язання України. Це ж було абсолютно вигідно для Росії. Питання безпеки і політичні пункти в «Мінську» перемішані так, що буквально їх виконання може гарантувати задоволення всіх інтересів Кремля і суттєве обмеження суверенітету України. Ми наполягаємо на тому, що спочатку потрібно встановити повну безпеку, провести деокупацію, взяти під контроль кордон, а потім вже займатися політикою. Чому Порошенко погодив інший порядок дій? [...] На це повинен відповідати Порошенко», - заявили в тезах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Сім авто та 10 годинників: Скільки заробив Дубінський у 2020

Також в тезах відзначають, що Зеленський став «першим президентом, який не намагається набрати якомога більше кредитів у МВФ». Він, підсумовують автори, є лідером електоральних симпатій і жоден з політичних опонентів не може з ним конкурувати.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Telegram. Будь з нами!

325