Як врятувати сім’ю під час війни. Психологиня дала поради парам, які перебувають далеко одне від одного

Як врятувати сім’ю під час війни. Психологиня дала поради парам, які перебувають далеко одне від одного

Багато українських родин розриваються через війну. Чоловік може бути на фронті, а дружина виїхала за кордон, спробуючи врятувати себе від конфлікту. Але, щоб такі партнери могли залишатися разом, вони повинні мати спільні цінності, плани для майбутнього, спільні мрії і виховувати дітей разом. Про це розповіла психолог Марина Діденко у своєму інтерв’ю для Главкому.

За словами Діденко, важливо активно спілкуватися, фотографуватися разом і проводити спільний час, навіть якщо ви знаходитесь в різних місцях. Вона додає, що такі спільні зв’язки допоможуть створити мости між партнерами і полегшити зустріч після відсутності.

Щоб родина могла існувати після розриву через війну, важливо, щоб обидва партнери зрозуміли необхідність змінити підхід до комунікації. Якщо цього не відбудеться, то різниця між партнерами зростатиме, що ускладнить їх подальше спілкування.

Діденко також зазначає, що кожна родина має свої особливості, які впливають на їхні стосунки. Однак, вона попереджає, що розрив між партнерами є ризиковим фактором.

Все залежить від того, наскільки швидко партнери зможуть змінити свій підхід до спілкування і наскільки готові вони працювати над своїми стосунками. Це вимагатиме напружених зусиль і інвестицій, але це єдиний шлях, щоб родина залишалася разом.

Нещодавно митрополит Київський і всієї України Епіфаній заявив, що Росія несе вину за те, що українські діти страждають від війни в своїх власних домах: "Ця зла імперія прийшла з війною і позбавила їх дитинства, родин, друзів, домівок і всіх прав і можливостей, які вони мали раніше. Українські діти виростають в розбите дитинство".

Раніше Дмитро Ярош, екслідер "Правого сектора", показав фотографію своєї наймолодшої внучки Ольги, яка дуже вразила його.

Читайте також: