DFC профінансує для України страхування політичних ризиків

DFC профінансує для України страхування політичних ризиків

Американська корпорація DFC надає Україні страхування ризиків на 350 млн доларів

Під час Міжнародної конференції з питань відновлення (URC2024), Американська корпорація з фінансування міжнародного розвитку (DFC) оголосила про фінансування, що включає страхування ризиків для України на суму 350 млн доларів США.

"Кожна конференція з відбудови мала компонент по обговоренню страхування військових ризиків. На третій конференції, у Берліні, відбулася певна еволюція цієї теми. Так, Американська корпорація з фінансування міжнародного розвитку (DFC) розширила інструменти страхування. Нові угоди будуть охоплювати перестрахування на суму 50 млн дол. за посередництва компанії Aon з метою формування страхових полісів від воєнних ризиків для приватних компаній, що працюють в Україні", - заявила перша віцепрем'єр-міністрка та міністрка економіки Юлія Свириденко.

Також, 150 млн доларів будуть використані на страхування політичних ризиків, в тому числі для підтримки операцій у аграрному експортному секторі.

"Укладено договір на страхування політичних ризиків на суму 152 млн доларів для українських компаній, які працюють у виробничому секторі", - додала міністрка.

Читайте також: