Росія атакувала Суми: у РФ вибухи на трьох стратегічних об’єктах
У ніч на 31 жовтня російська окупаційна армія влаштувала атаку на Суми з використанням безпілотників, внаслідок чого є постраждалі. Про це повідомив Олег Григоров, начальник Сумської обласної військової адміністрації.
Російські терористи атакували місто Суми. У Росії в областях Владимирській, Ярославській та Орловській сталися вибухи, під час яких було поранено теплову електростанцію, підстанцію та можливо було пошкоджено нафтохімічний комбінат. Сполучені Штати висловилися за відновлення ядерних випробувань.
За словами Григорова, російська сторона направила десять безпілотників до Сум лише за одну годину, здійснивши удари по цивільній інфраструктурі. У результаті дев'ятиповерхової будівлі та двохповерхового житлового будинку в різних частинах міста були пошкоджені.
Удари по Орловській області
У ніч на 31 жовтня Орловська теплова електростанція у місті Орел, Росія, була обстріляна. За даними місцевих каналів, вибухи відбулися від трьох до семи разів. Свідки повідомляють, що небо світнулося яскравими спалахами, а гучний звук спровокував інциденти на дорозі та розтрощив скло в машині.
Вибухи у Владимирській області та Ярославлі
У ніч на 31 жовтня в Росії в області Владимирській стався вибух на підстанції. Очевидці події поширили відео обстрілу підстанції, заявивши, що ППО не працювала. У той же час в Ярославлі також було чутно кілька вибухів в районі нафтохімічного комбінату.
США виступають за відновлення ядерних випробувань
Віце-президент США Джей Ді Венс підтвердив, що для перевірки стану ядерного арсеналу необхідні періодичні випробування. Ця заява була зроблена після того, як президент США Дональд Трамп висловив побажання швидко відновити випробування ядерної зброї.
Трамп скоротив ліміт на прийом біженців
Під керівництвом адміністрації президента США Дональда Трампа було прийнято рішення більш ніж в 15 разів скоротити ліміт на прийом біженців щорічно - з 125 тисяч до 7,5 тисяч осіб. Переважно квота буде виділена на прийом біженців з південної Африки.
Мотиви такого різкого обмеження, у порівнянні з лімітом, установленим за часів президента-демократа Джо Байдена, офіційно не були оголошені.
У результаті атак російських терористів на місто Суми та вибухів у різних областях Росії, нанесено значні шкоди цивільній інфраструктурі та промисловим об'єктам. Особливо гостро стоїть питання щодо відновлення ядерних випробувань, яке широко обговорюється в Сполучених Штатах.
Читайте також

