Євро-2024: хто переміг у матчі Україна-Словаччина

Україна перемогла Словаччину з рахунком 2:1

У п'ятницю, 21 червня, у рамках Євро-2024 відбувся матч між збірними України та Словаччини. За підсумками гри, Україна здобула перемогу з рахунком 2:1.

Згідно з інформацією від "Хвилі", форвард збірної Словаччини Іван Шранц відкрив рахунок у матчі на 17-й хвилині. Цей гол дозволив Шранцу стати першим гравцем в історії словацької збірної, який забив більше одного гола на одному чемпіонаті Європи.

Однак, українські футболісти встигли змінити розвиток подій. На 54-й хвилині півзахисник Микола Шапаренко забив гол, відзначившись точним пострілом після передачі Олександра Зінченка.

Рішенням матчу став гол українського форварда Романа Яремчука на 2:1. Цей гол став для Яремчука уже 16-м у складі національної команди, що дозволило йому зайняти четверте місце.