Уряд та волонтери підписали угоду: як зміниться допомога прифронтовим громадам
Журналіст
Ганна Ткач
16.11.2025 - 13:45
373 переглянули
Як повідомляє Міністерство інфраструктури: Олексій Рябикін та представники Координаційного гуманітарного центру підписали меморандум про партнерство у підтримці прифронтових територій. Головна мета - покращити координацію дій між різними секторами для надання допомоги цивільному населенню, зокрема в прифронтових областях.
Меморандум передбачає контроль евакуації людей з небезпечних територій, організацію тимчасових місць проживання, взаємодію з органами влади та громадськістю, моніторинг потреб постраждалих і надання допомоги внутрішньо переміщеним особам.
Читайте також
США вперше дали згоду на ліцензії для виробництва ППО в Україні
сьогодні, 14:08
48 переглянули
GGBET став титульним спонсором чемпіонату України з баскетболу 3х3
сьогодні, 06:05
70 переглянули

