Ілон Маск заявив, що Росія може захопити Одесу

Ілон Маск заявив, що Росія може захопити Одесу

Ілон Маск: Росія може захопити Одесу

Американський мільярдер Ілон Маск висловив занепокоєння стосовно розвитку воєнного конфлікту в Україні. Він попередив, що Росія може розширити свої територіальні здобутки та захопити Одесу. Це заява викликала шквал обговорень у соціальних мережах та звернула на себе увагу громадськості.

«Це було трагічною втратою життів для України - атакувати більшу армію, яка мала глибоку оборону, мінні поля та сильнішу артилерію, коли Україна не мала переваги в бронетехніці чи в повітрі. Будь-який дурень міг це передбачити», - заявив Маск.

Маск розповів, що він раніше рекомендував Україні зосередити всі свої ресурси на оборону. Він наголосив, що Росія не зможе захопити всю Україну, але зможе вибрати більше території, ніж вона має зараз. Тривалість війни буде безпосередньо впливати на розширення російського контролю, і якщо конфлікт не завершиться, Одесу також може чекати захоплення.

«Чи втратить Україна весь вихід до Чорного моря чи ні - це, на мою думку, справжнє питання, яке залишається відкритим. Я рекомендую врегулювати це питання шляхом переговорів до того, як це станеться», - заявив Маск.

Зазначимо, що Ілон Маск раніше висловлювався про необхідність розформування НАТО. Він також підтримує думку про необхідність мирної угоди між Україною та Росією та повністю припинення військової допомоги США Україні.

Співвласник SpaceX продовжує активно використовувати свою популярність та соціальні мережі для вираження своїх думок та внесення свого вкладу у геополітичні дискусії.

Читайте також: