Джентельмени: поліція знищила 21 тисячу наркорослин та заблокувала збут на 200 мільйонів
Журналіст
Ганна Ткач
08.08.2025 - 16:25
520 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: У серпні цього року на всій території України відбулася масштабна спецоперація за назвою "Джентельмени". Поліція здійснила ряд обшуків та виявила та знищила понад 21 тисячу нарковмісних рослин. Також було вилучено 57 кг канабісу та заборонене обладнання.
У результаті цієї операції було знищено 4,2 тонни наркотичних речовин, що завдало шкоди наркоторговцям у розмірі понад 200 мільйонів гривень.
Наразі 14 осіб отримали підозру, інші 43 очікують на цей документ. Зокрема, на Черкащині викрито банду, яка займалася незаконним вирощуванням конопель, а на Житомирщині знищено посадки наркотичних рослин.
Успішна спецоперація "Джентельмени" допомогла значно зменшити кількість наркотиків, що незаконно потрапляють на ринок, та розкрила деякі незаконні групи, які займалися їхнім виробництвом.
Читайте також
СБУ «Альфа» отримала нагороди від Зеленського на 32-річчя
вчора, 14:24
79 переглянули
Патрульна поліція показала відео роботи після ракетного удару по Кривому Рогу
вчора, 13:32
68 переглянули
У Броварах масово палять сміттєві контейнери: поліція шукає підпалювачів
23.06.2026 - 22:04
90 переглянули
У Росії маркуватимуть Маяковського та Леніна через закон про наркотики
23.06.2026 - 11:44
101 переглянули
Після стрілянини в Києві патрульну поліцію очолив майор з Донеччини
23.06.2026 - 09:53
109 переглянули

