ISW: Армія РФ може досягти "загрозливих успіхів" на захід від Бахмута

ISW: Армія РФ може досягти

Російські атаки можуть досягти значних успіхів на захід від Бахмута без допомоги США

В Інституті вивчення війни заявили, що російські атаки можуть досягти значних і загрозливих успіхів, особливо на захід від Бахмута, якщо США не нададуть допомогу Україні.

ISW оцінив, що російські війська наразі використовують дефіцит засобів української сторони для досягнення незначних тактичних успіхів. Така ситуація склалася внаслідок відсутності допомоги США у сфері безпеки.

Українські посадовці продовжують попереджати про життєво важливість допомоги США у сфері безпеки для здатності українських збройних сил захиститися від наступальних операцій, які, за прогнозами, почнуться наприкінці весни і влітку. Начальник Головного управління військової розвідки Кирило Буданов заявив, що українські війська готуються до відбиття майбутнього великого російського наступу, який очікується наприкінці травня або на початку червня, але зазначив, що це буде "катастрофічно складно" без військової допомоги Заходу.

Міністр оборони України Рустем Умєров заявив 14 квітня, що поточна ситуація на сході України є "напруженою" і що російські війська зосереджують свої зусилля на захід від Бахмута в напрямку Часів Яру. Умєров заявив, що українські війська успішно використовують сучасну техніку проти більшої кількості російського особового складу.

Джерело: Українська правда

Читайте також: