Захмарні ціни на яблука б'ють усі рекорди: українцям показали історичну вартість
Журналіст
Ганна Ткач
28.07.2025 - 08:20
714 переглянули
Як повідомляє hvylya.net: 
Захмарні ціни на яблука в Україні б'ють усі рекорди, зазначає портал Мінфін. Українці вперше стикаються з такими високими цінами на популярні фрукти, що серйозно впливає на сімейні бюджети та змушує переглядати покупки.
У липні ціни на яблука різко підскочили, перевищивши 100 гривень за кілограм. Наприклад, в мережі магазинів Auchan ціна на яблука Айдаред сягнула 119,10 грн за кілограм, що дуже вразило споживачів.

У порівнянні з попереднім роком, у липні 2024 року яблука коштували лише 31,50 гривні за кілограм. Таке різке зростання цін стає проблемою для багатьох українців.
Ціни на яблука в Україні набули рекордно високих показників, що значно впливає на щоденні витрати українців. Раптове зростання вартості популярного фрукту стає серйозною проблемою для багатьох та змушує споживачів переглядати свої звички закупівель.
Читайте також
Ціни на пальне в Україні оновилися: скільки коштують бензин та дизель
вчора, 21:09
101 переглянули
Паливний кешбек завершився: скільки коштує бензин та дизель 2 червня
02.06.2026 - 17:13
222 переглянули

