Як вибрати робот пилосос для квартири та будинку

На сучасному ринку чимало варіантів різних пилососів (ще відомих, як пилотяги). Тут мова й про те, як вибрати бюджетний робот пилосос і пилосос, що зможе прибрати велику територію дому. Варіантів чимало, проте зробити вибір не завжди так просто, як здається.

Сучасні пилососи існують у різних типах та конфігураціях, що відповідають різним потребам та умовам використання. Саме тому іноді потрібно приділити цьому вибору трішки більше уваги та часу.

Вибір пилососів: що варто враховувати?

Сучасні пилососи мають досить універсальні функції. Саме тому, обираючи навіть дешеву модель, можна закрити основні потреби: прибирання та очистка килимів. Проте іноді користувачу потрібно більше, ніж мінімум. Саме тому наразі можна обрати різні пилососи за ціною, функціями та комплектацією.  Як вибрати бюджетний пилососОсь деякі з найпоширеніших видів сучасних пилососів:

 1. Бездротові пилососи. Такі пилососи працюють на акумуляторах та не потребують підключення до розетки. Вони зручні для очищення важкодоступних місць та мають портативний дизайн. Вони достатньо дорогі, але при цьому якісні. 

 2. Пилососи-роботи. Такі автоматичні пристрої здатні самостійно очищати підлогу без участі користувача. Вони оснащені датчиками та системами навігації, щоб уникати перешкод та оптимізувати маршрути очищення. Досить простий варіант, який підтримує домівку в чистоті весь день. 

 3. Компактні пилососи. Такі пилососи мають маленький розмір та легку вагу, що робить їх ідеальним варіантом для невеликих територій або для очищення автомобілів та меблів.

 4. Циклонні пилососи. Такі пилососи використовують технологію циклонного розділення, щоб відокремлювати пил та сміття від повітря. Вони забезпечують сильну потужність всмоктування та ефективне фільтрування повітря. Також ці моделі не можуть бути бюджетними. 

 5. Мультифункціональні пилососи. Такі пилососи можуть бути використані для різних завдань, таких як сухе та вологе прибирання, очищення килимів та меблів, а також для очищення повітря. Досить корисний та універсальний пристрій.

Загалом, щоб знайти свій пилосос, варто розуміти основу функцію пристрою, що та як часто варто очищати. 

Мультифункціональні пилососи

Мультифункціональні пилососи зазвичай поєднують в собі кілька функцій для більшої універсальності та зручності використання. Вони мають середній за вартістю сегмент.

Як вибрати бюджетний пилососПереваги мультифункціональних пилососів:

 1. Універсальність. Вони можуть виконувати кілька завдань прибирання, включаючи всмоктування пилу, миття підлоги, очищення повітря.

 2. Ефективність. Мультифункціональні пилососи зазвичай мають різні настройки та додаткові аксесуари для більш ефективного прибирання на різних типах поверхонь.

 3. Економія місця. Такий пилосос - один пристрій, який заміняє кілька інших, дозволяє зекономити місце при зберіганні пилососа та аксесуарів.

 4. Зручність використання. Замість декількох окремих пристроїв, потрібно мати лише один мультифункціональний пилосос, що зробить процес прибирання більш зручним.

Недоліки мультифункціональних пилососів:

 1. Вартість. Через більшу функціональність та складніше обладнання, мультифункціональні пилососи зазвичай коштують більше, ніж звичайні моделі.

 2. Більша складність в обслуговуванні. Більше функцій може означати більше можливих проблем або потребу у технічному обслуговуванні.

 3. Обмежена потужність в кожній функції. Мультифункціональні пилососи можуть мати меншу потужність у кожній конкретній функції порівняно з пристроями, спеціалізованими на цій функції.

Загалом, мультифункціональні пилососи можуть бути вигідними, особливо для тих, хто шукає універсальний пристрій для різних потреб прибирання. Однак вони можуть бути дорожчими та складнішими в обслуговуванні. Такий варіант може відповісти на запитання, як вибрати мийний робот пилосос.

Бездротові пилососи

Бездротові пилососи мають свої переваги та недоліки, які важливо враховувати при виборі такого пристрою.  Як вибрати бюджетний пилосос для дома Переваги бездротових пилососів:

 1. Маневреність. Бездротові пилососи дозволяють легко очищувати важкодоступні місця, оскільки вони не обмежені довжиною кабелю.

 2. Портативність. Такі пристрої легкі та портативні, що робить їх ідеальними для очищення автомобілів, меблів та інших місць навіть поза домом. 

 3. Зручність використання. Користувач може легко переносити їх з одного приміщення в інше без необхідності підключення до розетки.

 4. Швидкість очищення. Такі пристрої зазвичай мають потужний мотор та ефективні фільтри, що дозволяє швидко та ефективно очищувати різні поверхні.

Проте такі пристрої мають свої недоліки. Головні з них:

 1. Обмежений час роботи. Бездротові пилососи мають обмежений час роботи від одного заряду, тому може знадобитися додатковий час для зарядки.

 2. Обмежена потужність. У порівнянні зі стаціонарними пилососами, бездротові пилососи можуть мати меншу потужність всмоктування.

 3. Вартість. Деякі моделі бездротових пилососів можуть бути дорожчими у порівнянні зі стандартними провідними моделями.

 4. Акумулятор в таких моделях є слабким місцем. 

Загалом, бездротові пилососи є зручними та ефективними для певних завдань прибирання, але вони можуть мати обмеження у порівнянні зі стаціонарними моделями з проводом. Тому відповідаючи на питання, як вибрати робот пилосос для дому, то бездротовий варіант не є найкращим вибором. 

Як вибрати робот пилосос для квартири: роботи пилососи 

Останні роки роботи пилососи надзвичайно популярні. Ось їх переваги:

 1. Автоматизована робота.

 2. Зручність використання.

 3. Маневреність.

 4. Енергоефективність.

Звісно, така модель має свої недоліки:

 1. Обмежена потужність всмоктування. В порівнянні з традиційними пилососами, деякі роботизовані моделі можуть мати меншу потужність всмоктування.

 2. На деяких типах покриття, як високі килимки або настили, роботизовані пилососи можуть бути менш ефективними.

 3. Необхідність регулярного очищення контейнера.

Загалом, роботи пилососи дуже зручні та ефективні для певних завдань прибирання, особливо у невеликих приміщеннях. Проте в питанні, як вибрати робот пилосос для килимів, варто приділити більше уваги, як і для інших «складних» покриттів. Окремим також стане питання, як вибрати робот пилосос для сухого та вологого приміщення. Всі ці нюанси потрібно враховувати.

Компактні пилососи

Компактні сучасні пилососи мають свої переваги та недоліки, які варто врахувати при виборі такого пристрою.  Як вибрати бюджетний пилосос миючийМінуси компактних пристроїв:

 1. Портативність.

 2. Маневреність.

 3. Зручне зберігання.

 4. Використання в обмежених просторах.

Недоліки компактних сучасних пилососів:

 1. Обмежена потужність всмоктування.

 2. Не підходять для великих приміщень. Вони можуть бути менш ефективними для очищення великих приміщень або поверхонь через обмежений радіус дії та об'єм контейнера.

 3. Частіше потребують очищення.

 4. Обмежений час роботи. Деякі компактні пилососи можуть мати обмежений час роботи від одного заряду, що може обмежити тривалість прибирання.

Загалом, компактні сучасні пилососи є зручними для прибирання в обмежених просторах або для швидкого прибирання. Такий пристрій також 

недорогий (більшість моделей).

Вакуумні пилососи 

Вакуумні пилососи також досить популярні. Їх переваги:

 1. Висока потужність всмоктування.

 2. Деякі вакуумні пилососи оснащені різноманітними функціями, як очищення пилу з килимів, миття підлоги або очищення повітря.

 3. Багатофункціональність.

 4. Ефективність у видаленні алергенів. Деякі вакуумні пилососи оснащені спеціальними фільтрами, які ефективно видаляють алергени та шкідливі частки з повітря.

Недоліки вакуумних пилососів:

 1. Великі розміри та вага.

 2. Провідне підключення.

 3. Деякі моделі можуть бути гучними в роботі.

 4. Вартість. Вакуумні пилососи з високою потужністю та функціональністю можуть бути дорожчими у порівнянні з менш потужними моделями або іншими типами пилососів. Такий пристрій не бюджетний. 

Загалом, вакуумні пилососи є ефективними та багатофункціональними пристроями. 

Циклонні пилососи 

Якщо потрібен розумний та миючий пилосос, то варто звернути увагу на циклонні пристрої.

Як вибрати бюджетний пилосос для дома Циклонні пилососи відомі своєю унікальною технологією очищення повітря, яка відрізняє їх від традиційних моделей. На що звернути увагу вибираючи такий розумний та миючий пилосос:

 1. Циклонні пилососи здатні збирати більше пилу та сміття завдяки своїй потужній системі всмоктування.

 2. Безперервна робота.

 3. Зазвичай циклонні пилососи не вимагають заміни пилозбірника або фільтрів, що зменшує витрати на підтримку пристрою.

Недоліки циклонних пилососів:

 1. Вища вартість.

 2. Великі розміри та вага. Деякі циклонні пилососи можуть бути великими та важкими, що робить їх менш зручними для перенесення та зберігання.

 3. Такі пилососи можуть бути гучнішими в роботі порівняно з традиційними моделями.

Загалом, циклонні пилососи є ефективними та економічними в довгостроковій перспективі, але вони можуть бути дорожчими та важчими у порівнянні з традиційними моделями.