На Хмельниччині чоловік з ножем напав на військовослужбовця ТЦК

На Хмельниччині чоловік з ножем напав на військовослужбовця ТЦК

У селі Книжківці Хмельницької області чоловік напав з ножем на працівника Територіального центру комплектування та соціальної підтримки під час перевірки облікових документів.

Про це повідомляє пресслужба Хмельницького ТЦК.

За даними пресслужби, удень працівники військкомату проводили перевірку документів та повідомляли військовозобов'язаних. Під час однієї з таких перевірок чоловік вийняв ніж та поранив працівника ТЦК в плече.

Нападника затримали одразу ж після скоєння злочину. Він буде нести відповідальність за свої дії згідно з Кримінальним кодексом України. З підозрюваного було вилучено заборонену речовину та шокер.

Пораненого військового доставили до лікарні, його життю нічого не загрожує.

Пресслужба військкомату попередила, що працівники ТЦК та СП, які займаються оповіщенням військовозобов'язаних, є спеціальними суб'єктами, які виконують свої обов'язки під час воєнного стану. Тому будь-які образи, опір або перешкоджання їхній діяльності матимуть наслідки, і порушники нести будуть адміністративну чи кримінальну відповідальність.

Також відомо, що в Чернівецькому обласному ТЦК та СП було здійснено напад на військовослужбовця, до нього застосували силу та погрожували. Щоб захиститися, він змушений був вистрілити в повітря.

Раніше у мережі з'явилося відео, на якому декілька жінок напали на автомобіль військових. Згодом стало відомо, що одну з нападниць оштрафували на 85 гривень.

Важливо зазначити, що працівники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки не мають права затримувати людей для оновлення військово-облікових даних під час мобілізації.

Читайте також: