Польща дарує податкові пільги українським заробітчанам і підприємцям

Урядова програма "Польський Лад" передбачає, що українські заробітчани, у перший рік після переїзду до Польщі будуть платити у два рази менше податків, ніж самі польські громадяни. 

Протягом наступних трьох років вони зможуть відняти 50% від податку, сплаченого за попередній рік. Про це повідомляє Аналітичний центр компанії з міжнародного працевлаштування "Gremi Personal".

"Іноземець, який перенесе свою податкову резиденцію в Польщу, буде платити менший податок на прибуток повних чотири роки. Таким чином Польща хоче затримати у себе, зокрема, і громадян України на більш тривалий термін. Податкова пільга також буде охоплювати мігрантів, які вперше приїдуть до Польщі. Вони також зможуть протягом чотирьох років платити податки на пільгових умовах", - пояснює компанія.

Мінфін Польщі інформує, що протягом чотирьох років держбюджет профінансує внески в пенсійний фонд і страхування на випадок хвороби.

Українці з дозволом на проживання в Польщі, та в окремих випадках офіційно працевлаштовані заробітчани, мають право на соціальні виплати (дитячі виплати, податкові пільги та знижки).