РФ планує переселити жителів окупованого Донбасу за Урал, - Гармаш

Представник українського Донецька в ТКГ по мирному врегулюванню на Донбасі Сергій Гармаш переконаний, що Донбас для Путіна - "це інструмент ослаблення України".

Він прокоментував інформацію, що з'явилася в росЗМІ, про плани Кремля переселяти жителів окупованого Донбасу за Урал. Зокрема, в Магадан і Норильськ.

Про це Гармаш розповів в інтерв'ю "Радіо Свобода". За його словами, Москва не зацікавлена  в розвитку окупованих територій, адже хоче, щоб люди виїжджали до Росії.

"Росія робить все для того, щоб там жилося якомога гірше людям і люди виїжджали до Росії. Тому що в РФ демографічна криза і криза робочих рук. І вже не секрет, що існують спеціальні плани (по переселенню - Ред.)", - сказав представник в ТКГ.

Донбас для Путіна - "це інструмент ослаблення України і позбавлення її незалежності".

"Донбас Путіну не потрібен ні в якому вигляді, крім рани, що кровоточить, крім матеріалу для пропагандистів, які будуть показувати, що там вбивають людей. Знову ж чим більше вбивають, тим краще російській пропаганді, тим краще російської влади", - підсумував він .

Нагадаємо, що жителів окупованих територій Донбасу автобусами звозять на російські вибори, а за участь в голосуванні дають "продуктовий набір".