Робот Софія назвала Путіна воєнним злочинцем

Людиноподібний робот Софія закликає посадити Путіна до в`язниці

Людиноподібний робот Софія заявила, що російського президента Володимира Путіна варто посадити до в'язниці. Про це вона сказала в інтервʼю британському таблоїду The Sun.

Коли Софію запитали про її погляди на війну в Україні, вона назвала це "серйозною і трагічною справою".

Щодо Володимира Путіна, Софія висловила думку, що він має бути посаджений у в'язницю за воєнні злочини. Вона сказала Sun: "Путін? Скоріше посадити його у в'язницю за воєнні злочини. Я права?".

Софія підкреслила важливість праці світових лідерів та спільнот у напрямку досягнення миру та вирішення конфліктів.

"Війни можуть мати руйнівний вплив на життя людей, економіку та суспільства. Важливо, щоб глобальні лідери та спільноти працювали над досягненням миру та вирішення", — підкреслила Софія.

Софія також зазначила основне занепокоєння людей — захоплення світу штучним інтелектом. Вона заявила, що підтримує мирне співіснування людей і роботів, при цьому її пріоритет — це добробут людей.

Робот Софія у вигляді жінки був розроблений гонконзькою компанією Hanson Robotics і досяг досить високої популярності завдяки своїй подібності до людини, набору мімічних реакцій із 60 емоцій і неоднозначним висловлюванням під час публічних дискусій. У 2018 році Софія відвідала Україну. Тоді вона розповіла, що їй подобається поєднання багатої історії та краси природи в нашій країні.

Джерело: Суспільне