Довго не протягнуть: чотири дієві способи позбутись тарганів

Довго не протягнуть: чотири дієві способи позбутись тарганів

Таргани можуть завестись навіть в ідельно чистій квартирі.

Вони заселяють усю квартиру. Але мають найулюбленіші місця. Gazeta.ua підготувала дві причини появи і дієві способи як їх позбутись.

Люблять ласощі

Вони мають особливу пристрасть до випічки. Їдять хліб, булочки, печиво, тістечка, торти. Обожнюють цукор і цукерки. Люблять крупи та м'ясо та фрукти.

Навіть якщо все сховано, таргани можуть прийти на запах ароматної випічки.

Живуть у вентиляційних отворах

Таргани вільно гуляють вентиляційними комунікаціями вашого будинку. Тому без проблем спустяться по стінах на запах ароматної випічки. Це нічна комаха і харчуються вони з настанням темряви.

Якщо вчасно не помітити тарганів, вони приведуть потомство. Тоді вивести їх буде вкрай важко. Навіть, якщо вони зникнуть, то цілком ймовірно, що повернуться.

Тарган найбільш витривала комаха. Здатна голодувати цілий місяць без шкоди для здоров'я. При сприятливих умовах харчуються всім, що погано заховано.

Якщо продуктів немає, беруться за книги, сміття та всіляку органіку.

Як позбутись тарганів Витирайте воду

Будь-які краплі на поверхнях столів, підлог, раковин і ванни повинні бути насухо протерті. Голодувати таргани можуть довго, а ось без води довго не протягнуть.

Відчиніть вікна у морозні дні

Провітріть приміщення при мінусовій температурі. При -5 градусах таргани гинуть. Але цей спосіб може не спрацювати в регіонах з м'яким кліматом.

Пастки і липучки

Простий і безпечний спосіб вивести тарганів з квартири. Спосіб хороший як тільки таргани завелись і їх чисельність невелика.

Борна кислота

Існує старий, надійний, перевірений спосіб. Отрута для тарганів - борна кислота. Контакт з цією речовиною смертельний для шкідників, зате повністю безпечний для тварин і людини.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Щоб самостійно зробити приманку для тарганів, знадобиться борна кислота, невелику кількість борошна та соняшникової олії. Ще можна взяти відварене яйце і картоплину. Всі інгредієнти змішують і ліплять з них кульки. Потім підсушують на сонці або батареї. На ніч кульки розкладають в місцях звичайних тарганів стежок. Запах борної кислоти тарган не почує. Його переб'є запах їжі. Ледве торкнуться вусиком до приманки, тарган приречений на смерть.

Щоб позбавитися мух у будинку, застосуйте один незвичайний трюк з водою. Цей метод часто використовують у закладах у південній частині США. Лайфхак може здатися дивним, але має подіяти.

Наповніть прозорий поліетиленовий пакет водою. Зав'яжіть на вузол. Повісьте на ручку дверей або в іншому місці, де часто літають мухи.

Читайте также: