Ігор Кондратюк вимагає заборонити виступи російських зірок в Україні

Ігор Кондратюк вимагає заборонити виступи російських зірок в Україні

Відомий український продюсер та телеведучий Ігор Кондратюк вимагає заборонити виступи російських зірок в Україні.

Ведучий створив електронну петицію на сайті президента, де вимагає заборонити концертну діяльність артистів з країни-агресора до "повернення Криму до складу України і відновлення контролю держави над своїми східними кордонами". Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"Ця війна забрала життя 14 тисяч громадян України, а мільйонам принесла поневіряння, змусивши жити в російській окупації, або вимушено стати переселенцем. Тому для мене дико і безчесно, що на 8 році війни в Україні не заборонено гастролі російських артистів. Людей, які вдають, що вони "внє палітікі", виступаючи при цьому в Росії перед вбивцями українців, а, приїжджаючи сюди - перед їхніми жертвами", – заявив шоумен.

Ігор зазначив, що більшість російських артистів або відкрито підтримують агресію Кремля, або відвідують окупований Крим, порушуючи українські закони, або тихо мовчать, що теж свідчить про те, "що підтримують війну з Україною".

"Дозволяти їм виступати в Україні до повернення Криму та контролю за східними кордонами - це нонсенс і колаборація з агресором. Як любив казати нинішній президент України Зеленський - "бізнес на крові". Я вимагаю припинити цей бізнес. У світі майже 200 країн. Нехай до нас їздять з концертами мирні люди, а не глашатаї вбивчого "русского міра", – заявив знаменитість.

Також Кондратюк запропонував дозволити гастролювати в Україні тим російським артистам, хто публічно виступив проти російської агресії. Зокрема, це письменник Віктор Шендерович, акторка Лія Ахеджакова та музикант Андрій Макаревич.

"Вони - громадяни країни-агресора!!! У них - російські паспорти, як і у солдат, що захопили Крим і вбивають українців на Донбасі! А прізвища, які я написав - запроданці без мізків. Виправте, створіть петицію про покарання колаборантів!", - говорить Ігор.

Читайте также: