Три причини, чому підлогу треба мити з сіллю

Три причини, чому підлогу треба мити з сіллю

Покриття підлоги дуже швидко забруднюється і вимагає ретельного регулярного прибирання.

Вологе прибирання ламінату нескладна, але відповідальна робота.

Як зробити це за допомогою солі і чому наші предки мили підлогу з нею, розкаже Gazeta.ua.

З давніх-давен люди вважали, що найважливіше - енергетика вдома, яку теж варто періодично чистити. Підійде звичайна харчова сіль. Вона не лише очистить поверхні будинку від бруду, але і допоможе захистити родину від зла і пристріту.

Три причини, чому треба мити підлогу з сіллю

Прибирання в будинку. Солона вода добре відмиває різні види бруду із будь-яких поверхонь в будинку. Варто зауважити, що після вологого прибирання із застосуванням солі, меблі та підлога стають яскравіші і пил не так швидко чіпляється.

Дезінфекція. Розчин із солі допомагає не лише прибрати бруд, але й вбиває мікроби. Сольовий розчин добре підходить для використання у будинках, де живуть діти. Також якщо хтось має алергії, то сіль завжди виявиться чудовою заміною хімічним речовинам у миючих засобах. Сіль сприяє очищенню повітря від інфекцій та мікробів.

Очищення енергетики. Миття підлог із сіллю це очищення енергетики в будинку. Обов'язково станеться щось хороше, після такої простої процедури. Варто мити підлогу із гарним настроєм і вірою в те, що вам це допоможе очистити будинок від негативної енергії.

Подписывайтесь на наш телеграм канал новостей - INKORR

Навіщо миють вхідні двері сіллю

Пристріт і "порча" сьогодні досить поширені явища. Люди, які не вірять у різні магічні ритуали, часто самі відчувають їх вплив, не розуміючи причини своїх раптових невдач. Вони страждають від невідомих недуг, п'ють ліки та списують своє погане самопочуття на втому. Інші, намагаються не впустити негатив у своє життя та дбають про захист від негативу.

Сіль здатна захистити і очистити людину та її простір. Існує думка, що недоброзичливці, які можуть зробити пристріт, дуже бояться солі. Тому захист сіллю дозволяє вберегти себе від стороннього негативу. Тож, якщо помити двері сіллю, можна очистити енергетику дому та недопустити потрапляння лихих людей.

Під час прибирання паркет треба протирати гліцериновим розчином. Розвести 1 ст. л. у склянці води.

Якщо лінолеум потемнів, вимити теплою мильною водою і дати висохнути. Потім натерти до блиску ганчіркою, змоченою в молоці.

Лінолеум не можна мити гарячою водою або водою з додаванням соди і нашатирного спирту. Найкраще чистити теплою водою з господарським милом.

Читайте также: