Найпопулярніше зараз

119 бойових зіткнень за добу: Генштаб ЗСУ про масовані удари та штурми на фронті

Бойові дії на фронті в Україні
«Активні бойові дії: Збройні Сили України протистоять масштабним атакам ворога»

Бойові дії станом на 23 січня

Як повідомляє Главком: Генштаб ЗСУ інформує про бойові дії станом на 23 січня. Зафіксовано 119 бойових зіткнень. Російські війська здійснили численні авіаудари, обстріли та штурмові дії на різних напрямках фронту. Триває 1430-й день повномасштабної війни в Україні.

Ситуація на фронтах

Зокрема, на Південно-Слобожанському напрямку російські загарбники завдали:

  • 5 авіаударів,
  • скинули 11 керованих бомб,
  • здійснили 56 обстрілів, один з яких був виконаний із РСЗВ.

На цьому ж напрямку зафіксовано 5 атак у районах Приліпка, Вовчанські Хутори, Амбарне, у бік Нестерне.

На Лиманському напрямку відбито 8 штурмових дій у районах Новоселівка, Твердохлібове, Дробишеве, Торське, Ямпіль, у бік Лиман, Ставки, Діброва, з яких 3 боєзіткнення тривають. На Слов'янському напрямку зафіксовано 2 атаки поблизу Сіверська, тоді як на Краматорському напрямку відбулося 3 штурмові дії в бік Никифорівка та Міньківка.

Крім того, на Костянтинівському напрямку зафіксовано 20 бойових зіткнень. Штурми відбулися в районах Костянтинівка, Клебан-Бик, Плещіївка, Софіївка, у напрямку Іллінівки, Степанівки, Новопавлівки, з одним боєм, що триває.

На Покровському напрямку зафіксовано 31 атаку у районах Дорожнє, Червоний Лиман, Родинське, Сухецьке, Покровськ, Котлине, Удачне, Молодецьке, Філія, у бік Новий Донбас, Білицьке, Гришине, Шевченко, Новопавлівка, де бої також тривають.

На Олександрівському напрямку відбито 5 атак у районах Олександроград, Злагода, у напрямку Добропілля, Іванівки, Нового Запоріжжя. На Гуляйпільському напрямку зафіксовано 20 спроб наступу у районах Солодке, Гуляйполе, у напрямку Святопетрівки, Зеленого, Варварівки, з 4 боєзіткненнями, що тривають. Також зафіксовано авіаудари по Воздвижівка, Долинка, Залізничне, Братське, Різдвянка, Тернувате.

На Оріхівському напрямку відбито атаку у напрямку Павлівки, а також зафіксовано авіаудар по Верхній Терсі. На Куп'янському та Придніпровському напрямках наступальних дій не зафіксовано.

Останні новини свідчать про значну інтенсивність бойових дій на різних фронтах, що підкреслює продовження конфлікту в Україні. Збільшення кількості атак та авіаударів вказує на активізацію військових дій з боку російських сил, що може мати наслідки для подальшої стабільності в регіоні. Ситуація залишається напруженою, і розвиток подій в найближчі дні вимагатиме особливої уваги з боку міжнародної спільноти.

Читайте також

Європейська солідарність і калькулятор Берліна
Точка зору
сьогодні, 08:53 84 переглянули
Європейська солідарність і калькулятор Берліна

Реклама