Росія знищила понад 4000 базових станцій: як Україна зберігає мобільний зв'язок
Журналіст
Ганна Ткач
23.12.2025 - 19:02
294 переглянули
Як повідомляє Мінцифра: Українці можуть бути впевнені у надійності свого мобільного зв'язку навіть у прифронтових регіонах, завдяки заходам, проведеним для відновлення мережі після російської агресії. Заступник Міністра з питань зв'язку пояснив, як вдалося досягти успіху в розвитку зв'язку в Україні та які плани щодо покращення зв'язку в майбутньому.
Запуск 5G та розвиток xPON є важливими кроками для забезпечення ефективного та надійного зв'язку під час будь-яких умов. Сьогодні доступ до швидкого та стабільного зв'язку є ключовим для сприяння розвитку суспільства та забезпечення повноцінного функціонування у сучасних умовах, особливо в умовах кризи або конфлікту.
Читайте також
Російські дрони пошкодили газовидобуток та АЗС у трьох областях
сьогодні, 14:04
28 переглянули
З 1 липня Чернігівщина оголосила обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних сіл
сьогодні, 14:00
26 переглянули
Лубінець перевіряє інформацію про катування у полку «Скеля»
сьогодні, 13:48
35 переглянули
Данія передає Україні 15 000 далекобійних снарядів
сьогодні, 13:40
32 переглянули
Сибіга застеріг через навчання Білорусі біля кордонів України
сьогодні, 13:32
33 переглянули
У Києві звели укриття на 600 місць у ліцеї Шевченківського району
сьогодні, 13:24
37 переглянули

