80 тисяч російських військових залишаються на кордоні України, – NYT

Росія вивела лише кілька тисяч військовослужбовців з кордону з Україною. Незважаючи на заяву Москви про те, що вона зменшує напругу в нестабільному регіоні, на місці залишилося ще приблизно 80 тисяч військових.

Високопоставлені представники адміністрації Байдена запевнили, що російські військові перебувають біля різних смуг кордону країни з Україною. Це найбільша сила, яку Росія накопичила там з моменту окупації Криму, пише видання INKORR.com

Росія наказала повернути лише деякі підрозділи до своїх казарм до 1 травня. Однак багато підрозділів залишили позаду свої вантажівки та броньовані машини, що є сигналом того, що вони можуть повернутися назад, якщо президент Росії Володимир Путін вирішить їх знову розгорнути.

Довідка. Президент США Джо Байден заявив, що має "надію і сподівання" зустрітися з Путіним під час поїздки до Європи в червні, що включає участь у саміті НАТО в Брюсселі. Зокрема, обговорюватимуть і події в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Минулої доби бойовики 19 разів порушили режим тиші, двох військових поранено – штаб ООС

Представники адміністрації заявили, що сприймають стійку присутність військ на українському кордоні як повідомлення від Путіна про те, що він може зрівнятись за кількістю військ, які беруть участь у військових навчаннях НАТО в Європі.

Американські чиновники зазначили, що залишаються невпевненими в тому, які саме цілі в Путіна.