Ніколь Кідман про розлучення з Кітом Урбаном: Я тримаюся
Журналіст
Ганна Ткач
26.11.2025 - 12:00
696 переглянули
Як повідомляє glavcom.ua: Стрімко знаменита актриса Ніколь Кідман відмитається від розлучення з музикантом Кітом Урбаном після 19 років шлюбу. У інтерв'ю Interview Magazine, здається, що здавлена Ніколь ледве витягує: "Я тримаюся". Але під час зйомок нового фільму "Практична магія 2" акторка визналася, що колеги та робоча нагальна знаходка врятували її у цей важкий життєвий момент.
Поголоски про розлучення справді оголосили в вересні, але швидко ж правду відкрив її точна заява, де "неприступні розбіжності" викликали поділ. Секрети відчуження здавалися знаходитися у гискому серці нової коханої Кіта Урбана. Хто би що, Ніколь з'явилася на вечорі у Далласі, убачена на всі очі, вбаченої в компліментах за свій вигляд.
Читайте також
Олена Тополя зізналася, що не дозволяла собі бути собою після розлучення
сьогодні, 05:52
57 переглянули
Олена Тополя вперше розповіла про справжню причину розлучення з Тарасом
сьогодні, 01:56
60 переглянули
Кіт Урбан привітав Ніколь Кідман після розлучення
вчора, 16:32
93 переглянули

