Адель розлучилася з чоловіком після 7 років шлюбу

Шлюборозлучний процес співачки Адель і бізнесмена Саймона Конеккі тривав два з половиною роки. Читай, щоб дізнатися всі подробиці.

Британська співачка Адель, яка змогла дивним чином схуднути на 40 кілограмів, і її екс-чоловік, бізнесмен Саймон Конеккі розірвали шлюб. Тепер зірка офіційно залишається в статусі вільної дівчини, пише INKORR.com

За законами штату подружжя, Адель і Саймон Конеккі мають право на половину всього спільно нажитого майна. Це, не дивлячись на те, что в них не був укладений шлюбний контракт. Також экс-пара зберегли за собою рівні права опіки над їх 8-річним сином Анджело. Крім того, артистка дала обіцянку, що не співатиме про розставан

ня.Джерело з числа знайомих співачки зазначило: "Вони переживають за спільного сина Анджело, тому Адель вирішила навіть не співати про стосунки з колишнім чоловіком. Це знак поваги з її боку". Інсайдер підкреслив, що любовні переживання завжди були джерелом натхнення виконавиці.

Нагадаємо, 32-річна британська співачка Адель і 46-річний американський бізнесмен Саймон Конеккі почали зустрічатися в 2012 році. Через півроку стало відомо, що Адель вагітна. У жовтні 2012-го у пари народився син. Хлопчика назвали Анджело. Він став першою дитиною для Адель і другим для Саймона. Кониккі виховує дочку від попереднього шлюбу зі стилістом Клер Фішер.

Хочеш першим дізнаватись новини? Підписуйся на наш Facebook, Instagram, Telegram. Будь з нами!

Коментувати: